Odnośniki

Skandal w Realu

Andre - 16 mar 2006, o 12:25
GK

Bezprawne rzeprowadzenie rewizji i rzetrzymywanie kasjera na zapleczu hipermarketu – dochodzenie w takiej sprawie rowadzić będzie olicja z Kobylnicy. O rzestępstwie owiadomił okrzywdzony racownik ‼Reala”.

Powodem rewizji była siatka z omarańczami. – Skaner zamiast ceny zanotował ‼towar nie odnaleziony”, czyli w ogóle nie wprowadzony do rogramu – opowiada zbulwersowany Tomasz C., były już kasjer. – Jednak detektyw sklepowy stwierdził, że ‼przepuciłem” towar. Na zapleczu rzeprowadzono rewizję osobist±. Mimo że nie wyraziłem na to zgody i rosiłem o wezwanie olicji. Bezskutecznie. Ochrona nie chciała wypucić mnie z ‼Reala” i musiałem odpisać owiadczenie, w którym musiałem rzyznać, że z mojej winy towar nie został nabity na aragonie. Po tym wszystkim zostałem zwolniony z racy.
Tomasz C. oszedł na olicję. – Wszczęlimy dochodzenie w sprawie bezprawnego rzeprowadzenia rewizji osobistej – mówi Emilia Adamiec, rzecznik słupskiej olicji. – Badamy też sprawę nielegalnego rzetrzymywania racownika w obiekcie, a tym samym ozbawienia go wolnoci. Ochrona nie ma żadnych uprawnień do rewidowania osób, a w rzypadku odejrzenia o kradzież owinna wezwać olicję.
Zgadza się z tym Dorota KuĽmińska, dyrektorka słupskiego hipermarketu, która zapowiedziała wyjanienie sprawy: – Nie rzeprowadzamy rewizji – zapewnia. – Pracownik może być jedynie oproszony o okazanie rzeczy, które ma rzy sobie. Jeli odejrzewamy, że doszło do kradzieży, zawsze wzywamy olicję.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Detektyw? buhahahahahahahahhahahahahahahhahah

gaga - 16 mar 2006, o 19:48
To juz chyba dawno bylo? Bo odnosze wrazene, ze juz kilka miesiecy temu na ten temat czytalam.

Rufus - 25 mar 2006, o 10:26
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']QUOTE[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Detektyw? buhahahahahahahahhahahahahahahhahah
Tym słupskim stójkowym to juz się w dupach oprzewracało -))) Mam nadziej, ze chłopak dostanie niezłe odszkodowanie.[/quote]

Oj nie lubisz ty Słupska !
Po za tym afera był rozdmuchana bo onić go¶cia ju± dawno mieli na oku,a jak go złapali na goracym uczynku top ostanowił się odgryĽć.

Andre - 25 mar 2006, o 13:28
Oj nie lubisz ty Słupska !

Rufus - 25 mar 2006, o 18:58
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']QUOTE[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--] Poza tym jaki to ma zwi±zek z tematem i z faktem,że aru sklepowych dozorców nazywa sie detektywami?[/quote]

A o to. to już zapytaj dziennikarzy z Głosu Koszalińskiego