Problem z monitoringiem

Dziennik Miasto - 30 lis 2009, o 09:32
Na oczątku grudnia okaże się, jakie firmy zainteresowane są instalacją systemu monitorującego w akademikach, chociaż nadal nie wiadomo. kiedy inwestycja ruszy.

Na oczątku listopada na stronie Politechniki Koszalińskiej ukazała się informacja o zamówieniach na ‼dostawę i montaż systemu telewizji dozorowej CCTV w Domach Studenta nr 1, nr 2 i nr 3 Politechniki Koszalińskiej, ołożonych w Koszalinie rzy ul. Rejtana”. W specyfikacji zawarto wyjaśnienie, że uczelnia dopiero stara się o dofinansowanie na ten cel z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego gdyż PK na takie rzedsięwzięcie nie stać. Niedawno ojawiła się w tym samym miejscu dodatkowa informacja głosząca, że: ‼Zamawiający rzesuwa termin składania ofert na dzień 2.12.2009 r. do godz. 10.45. Publiczne otwarcie ofert nastąpi 2.12.2009 r. o godz. 11.00, w siedzibie Zamawiającego (...)”. - Zgłosiło się kilka firm gotowych do złożenia oferty w sprawie montażu monitoringu – wyjaśnia Agnieszka Kowalska, rzecznik PK. - Czynnik finansowy będzie niewątpliwie jednym z głównych kryteriów wyłonienia rzyszłego wykonawcy. (rc)

xiopik - 30 lis 2009, o 11:06

Biorąc od uwagę wstępne szacowanie w wysokości 2mln. to wcale się nie dziwię.

Zabiegany Grześ - 30 lis 2009, o 15:04
Jak można dokonywać zakupów, na których zapłacenie nie ma się środków? Co gdy wykonawca zostanie wybrany, a dofinansowanie nie rzyznane?

Jaki i czy to ma związek z tą sprawą forum.koszalin24.info/index. hp?topic=11631.msg102398 ?